Gas spring 14-28 Stroke 300 Long
฿2,063.67
In stock
| Rod diameter | 14mm |
| Cylinder diameter | 28mm |
| Stroke | 300mm |
| Length | 696mm |
| Force | 150 – 2500N |
| Thread | M10 x 1.5 |
| Progression | 45.4% |
| Material | Steel |
View this gas spring in our configurator.
฿2,063.67
| Rod diameter | 14mm |
| Cylinder diameter | 28mm |
| Stroke | 300mm |
| Length | 696mm |
| Force | 150 – 2500N |
| Thread | M10 x 1.5 |
| Progression | 45.4% |
| Material | Steel |
© 2026 Gasspring.asia