Gas spring 20-40 Stroke 200
฿3,454.59
In stock
| Rod diameter | 20mm |
| Cylinder diameter | 40mm |
| Stroke | 200mm |
| Length | 516mm |
| Force | 300 – 5000N |
| Thread | M14 x 1.5 |
| Progression | 43.7% |
| Material | Steel |
View this gas spring in our configurator.
฿3,454.59
| Rod diameter | 20mm |
| Cylinder diameter | 40mm |
| Stroke | 200mm |
| Length | 516mm |
| Force | 300 – 5000N |
| Thread | M14 x 1.5 |
| Progression | 43.7% |
| Material | Steel |
© 2026 Gasspring.asia