Gas spring 4-12 Stroke 100
฿1,246.36
In stock
| Rod diameter | 4mm |
| Cylinder diameter | 12mm |
| Stroke | 100mm |
| Length | 232mm |
| Force | 10 – 200N |
| Thread | M3.5 x 0.6 |
| Progression | 21.1% |
| Material | Steel |
View this gas spring in our configurator.
฿1,246.36
| Rod diameter | 4mm |
| Cylinder diameter | 12mm |
| Stroke | 100mm |
| Length | 232mm |
| Force | 10 – 200N |
| Thread | M3.5 x 0.6 |
| Progression | 21.1% |
| Material | Steel |
© 2026 Gasspring.asia