Gas spring 10-23 Stroke 350
฿1,926.54
In stock
| Rod diameter | 10mm |
| Cylinder diameter | 23mm |
| Stroke | 350mm |
| Length | 745mm |
| Force | 80 – 1250N |
| Thread | M8 x 1.25 |
| Progression | 35.6% |
| Material | Steel |
View this gas spring in our configurator.
฿1,926.54
| Rod diameter | 10mm |
| Cylinder diameter | 23mm |
| Stroke | 350mm |
| Length | 745mm |
| Force | 80 – 1250N |
| Thread | M8 x 1.25 |
| Progression | 35.6% |
| Material | Steel |
© 2026 Gasspring.asia