Gas spring 14-28 Stroke 150 – Stainless Steel 304
฿3,303.92
In stock
| Rod diameter | 14mm |
| Cylinder diameter | 28mm |
| Stroke | 150mm |
| Length | 348mm |
| Force | 150 – 2500N |
| Thread | M10 x 1.5 |
| Progression | 64.6% |
| Material | Stainless steel |
View this gas spring in our configurator.









