Gas spring 4-12 Stroke 120
฿1,274.20
In stock
| Rod diameter | 4mm |
| Cylinder diameter | 12mm |
| Stroke | 120mm |
| Length | 272mm |
| Force | 10 – 200N |
| Thread | M3.5 x 0.6 |
| Progression | 20.8% |
| Material | Steel |
View this gas spring in our configurator.
฿1,274.20
| Rod diameter | 4mm |
| Cylinder diameter | 12mm |
| Stroke | 120mm |
| Length | 272mm |
| Force | 10 – 200N |
| Thread | M3.5 x 0.6 |
| Progression | 20.8% |
| Material | Steel |
© 2026 Gasspring.asia