Gas spring 6-15 Stroke 150 Long
฿1,269.61
In stock
| Rod diameter | 6mm |
| Cylinder diameter | 15.6mm |
| Stroke | 150mm |
| Length | 348mm |
| Force | 30 – 450N |
| Thread | M5 x 0.8 |
| Progression | 27.1% |
| Material | Steel |
View this gas spring in our configurator.
฿1,269.61
| Rod diameter | 6mm |
| Cylinder diameter | 15.6mm |
| Stroke | 150mm |
| Length | 348mm |
| Force | 30 – 450N |
| Thread | M5 x 0.8 |
| Progression | 27.1% |
| Material | Steel |
© 2026 Gasspring.asia